Z NAMI Z NAMI

Jak zagwarantować otrzymanie czynszu najmu?

Wynajem mieszkania to szansa na stały dodatkowy przychód, a dla wielu także sposób na dostatnie życie. Niestety, częstym problemem rynku najmu są nieuczciwi najemcy, którzy w pewnym momencie zaczynają zalegać z płatnościami. Jak ustrzec się przed takimi sytuacjami? Istnieje proste rozwiązanie, które chroni właścicieli mieszkań przez brakiem płynności ze strony najemców. Jest nim zarządzanie najmem z gwarancją czynszu, które z roku na rok staje się coraz popularniejsze.

Spis treści:
  1. Czym jest zarządzanie z gwarancją czynszu?
  2. Dla kogo najem mieszkania z gwarancją czynszu będzie właściwym rozwiązaniem?
  3. Gwarancja czynszu – jak to wygląda w praktyce?
  4. Dlaczego warto wybrać najem z gwarancją czynszu?
  5. Gwarancja płatności za wynajem mieszkania – koniec obaw o brak płynności

Czym jest zarządzanie z gwarancją czynszu?

Najem z gwarancją czynszu to bardzo innowacyjna usługa, która umożliwia właścicielowi lokalu uzyskiwanie stałego comiesięcznego przychodu z wynajmu mieszkania w trakcie trwania umowy najmu. Model ten oparty jest na zagwarantowaniu otrzymania należności z czynszu najmu przez firmę oferującą zarządzanie z gwarancją czynszu. Dzięki temu właściciel mieszkania ma gwarancję stałych, comiesięcznych wpływów na konto, niezależnie od tego, czy najemca jego lokalu płaci , czy nie.

Dla kogo najem mieszkania z gwarancją czynszu będzie właściwym rozwiązaniem?

Jak nietrudno się domyślać, w modelu tym, to firmie zarządzającej najmem zależy na tym, by terminowo ściągać należności od najemcy.. Właściciel mieszkania, przy standardowym zarządzaniem wynajmem przez zewnętrzny podmiot, nie musi przejmować się promowaniem lokalu na portalach internetowych czy wyborem potencjalnych najemców ale nie ma gwarancji terminowych wpłat czynszu bo firma zarządzająca przekazuje czynsz w momencie jego otrzymania. Jeżeli najemca spóźni się z dokonaniem płatności, pieniądze docierają do właściciela z opóźnieniem. Zarządzanie z gwarancją czynszu zdejmuje z właściciela ryzyko otrzymywania opóźnionych płatności lub nie otrzymywania ich wcale. Komfort, który daje gwarancja czynszu, czyni ten model idealnym dla inwestorów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i spokój.

Gwarancja czynszu – jak to wygląda w praktyce?

W praktyce gwarancja płatności za wynajem mieszkania oznacza dla właściciela szereg wymiernych korzyści, ponieważ na jego konto wpływa stały, comiesięczny czynsz, nawet jeśli najemca nie płaci lub opóźnia się z płaceniem.. Całe ryzyko finansowe związane z regularnymi wpłatami podczas trwania umowy najmu bierze na siebie firma realizująca zarządzanie najmem z gwarancją czynszu.

Dlaczego warto wybrać najem z gwarancją czynszu?

Pewność otrzymywania regularnych przychodów to oczywiście najważniejsza, aczkolwiek niejedyna korzyść dla wynajmującego, który zdecyduje się na wynajem mieszkania z gwarancją czynszu.. Profesjonalne zarządzanie wynajmem to również oszczędność czasu po stronie właściciela nieruchomości, który może korzystać z wieloletniego doświadczenia kompetentnych specjalistów. Inwestor nie musi również na własną rękę weryfikować najemców pod kątem ich wypłacalności, ponieważ zajmuje się tym zewnętrzna firma. Przy wynajmie mieszkania z gwarancją czynszu właściciel ma pewność że taka weryfikacja zostanie zrobiona profesjonalnie.

Gwarancja płatności za wynajem mieszkania – koniec obaw o brak płynności

Model, którego podstawą jest gwarancja zapłaty czynszu, to coraz chętniej wybierana opcja przez inwestorów, oczekujących bezpiecznego zysku z wynajmowania lokalu. Jeśli chcesz zdecydować się na najem z gwarancją czynszu, oferta Z NAMI Zarządzanie Najmem Mieszkań jest właśnie dla Ciebie. Obszarem, na którym świadczymy nasze usługi, jest Warszawa i okolice. U nas możesz skorzystać z opcji ubezpieczenia czynszu, w ramach usługi zarządzania wynajmem. Już dziś skontaktuj się z naszym biurem i przekonaj się, jak łatwo możesz otrzymywać comiesięczny, pasywny dochód z mieszkania, powierzając administrowanie jego wynajmem profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości.