Zarządzanie i administracja najmem, system obsługi wynajmu mieszkań – Warszawa | Z NAMI Zarządzanie i administracja najmem, system obsługi wynajmu mieszkań – Warszawa | Z NAMI

O NAS

 

Pośrednictwo w wynajmie mieszkań Warszawa

Spółka Z NAMI świadczy kompleksową usługę zarządzania mieszkaniami na wynajem. Naszymi klientami są właściciele mieszkań przeznaczonych na wynajem, którzy nie mogą lub nie chcą posiadać obowiązków związanych z ich wynajmowaniem. Firma wynajmu mieszkań Z NAMI pomaga właścicielom zaoszczędzić czas, przejmując na siebie cały proces wynajmu mieszkania.

W ramach naszej usługi wykonujemy wszystkie czynności, które są niezbędne przy wynajmowaniu mieszkania, zaczynając od jego wynajęcia a kończąc na rozliczeniu najemcy na zakończenie okresu najmu. W międzyczasie zajmujemy się wszelkimi rozliczeniami kosztów takich jak media i opłaty administracyjne, reagujemy i koordynujemy wykonanie niezbędnych napraw powstałych w wyniku awarii lub zużycia, dbamy o terminowe ściąganie należnego czynszu oraz wykonujemy okresowe kontrole stanu wynajmowanego mieszkania. Generalnie, wykonujemy wszystkie czynności, które musiałby wykonywać właściciel mieszkania przy jego wynajmowaniu, gdyby nie korzystał z naszych usług.

Każdy nasz klient otrzymuje dostęp do systemu zarządzania najmem. W dowolnej chwili i dowolnym miejscu może zapoznać się ze wszystkimi rozliczeniami, dokumentami oraz podejrzeć, jakie czynności były wykonywane przez Z NAMI w związku z pośrednictwem w wynajmie mieszkań.

Z NAMI Firma wynajmu mieszkań w Warszawie

Spółka została założona i jest prowadzona w Warszawie przez osoby z ponad 20 letnim doświadczeniem w wynajmowaniu mieszkań. W czasie tych dwudziestu lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy w naszej pracy. Korzystając z naszych usług nie musicie uczyć się na własnych błędach. Wystarczy, że skorzystacie z naszego wieloletniego doświadczenia.

Działamy na terenie aglomeracji warszawskiej. Znamy ten rynek bardzo dobrze, bo to na nim nasi pracownicy działają od ponad dwudziestu lat. Nie rozpraszamy naszej działalności na duże terytorium, bo zależy nam na wysokiej jakości świadczonej usługi.

Podpisując umowę Z NAMI nie ograniczasz w żaden sposób dysponowania swoją własnością. Działamy na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa, które uprawnia nas wyłącznie do wykonywania wszystkich czynności związanych z najmem twojego mieszkania. Nie mamy prawa dysponowania twoją własnością lub wprowadzania w mieszkaniu jakichkolwiek zmian. Reprezentujemy twoją osobę vis a vis najemca we wszystkich aspektach związanych z zarządzaniem wynajmowanym mieszkaniem.

Pośrednictwo w wynajmie mieszkań to idealne rozwiązanie dla zapracowanych osób. Z NAMI przede wszystkim oszczędzasz swój czas. Na stronie Nasza oferta możesz zapoznać się ze szczegółowym zakresem naszych usług.

Michał Węgrzyk

Współwłaściciel i Prezes Zarządu

Praktyk w dziedzinie zarządzania, posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w międzynarodowych korporacjach oraz w trakcie kierowania firmami, które współtworzył koncepcyjnie, organizacyjnie oraz kapitałowo.

W branży FMCG (UNILEVER) sprawował różne funkcje w dziale sprzedaży, zarządzając dużymi zespołami, klientami, procesami oraz projektami.
W branży finansowej (American International Group Inc.) zarządzał (w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych) zewnętrznymi sieciami – zarówno agentów wyłącznych, jak i multiagencji.

Współzałożyciel oraz wiceprezes/prezes zarządu firm GOLDENEGG (multibroker kredytowo-ubezpieczeniowy) oraz MERSERVICE (outsourcer procesów wsparcia sprzedaży).

Tomasz Leszczyński

Prokurent i Dyrektor ds. Operacyjnych

Od wielu lat zajmuje się wynajmem nieruchomości własnych, a od  2018 roku zarządza nieruchomościami właścicieli.

Praktyk w dziedzinie zarządzania obszarami wsparcia operacyjnego i administracji pracy biura. Posiada znajomość zawansowanych systemów wsparcia rozliczeń i komunikacji elektronicznej zdobyte podczas pracy w Krajowej Izbie Rozliczeniowej (KIR).

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach z branży finansowej i bankowej – GOLDENEGG, FM Bank (obecnie Nest Bank) i KIR, oraz branży systemowego wsparcia sprzedaży – MERSERVICE i pośrednictwa sprzedaży energii elektrycznej – RW Partner.