Z NAMI Z NAMI

Aktualności i porady

FILTRUJ:
28/08/22

Z NAMI NAWIĄZUJE WSPÓŁPRACĘ Z LEGAL TREE

Legal Tree, firma świadcząca kompleksowe usługi prawne i prowadząca zlecenia windykacyjne dołącza do partnerów Z NAMI. 

01/07/22

Z NAMI WPROWADZA NOWY PRODUKT

Z Nami wprowadza nowy produkt, który gwarantuje właścicielowi mieszkania otrzymanie czynszu najmu podczas całego okresu trwania umowy.

07/05/22

Współpracę z nami rozpoczyna novo home staging

Z NAMI zyskuje kolejnego Partnera zajmującego się wykończeniem wnętrz. Firma NOVO Home Staging dzięki profesjonalnej stylistyce oraz aranżacji wnętrz pomaga naszym klientom szybko i skutecznie wynająć ich mieszkanie.

01/05/22

Z Nami zostaje oficjalnym Partnerem PZFD

Z NAMI zostaje Partnerem Warszawskiego Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich, poszerzając tym samym swoją działalność na rynku deweloperskim.

08/04/22

Z nami nawiązuje współpracę z firmą Dantex

Do grona Partnerów Z NAMI dołącza kolejny warszawski deweloper. Firma Dantex zajmuje się budową oraz sprzedażą nowoczesnych kompleksów mieszkaniowych i biurowych na terenie Warszawy.

20/03/22

Z nami podejmuje współpracę z grupą deweloperską Mak Dom

Z NAMI zyskuje kolejnego Partnera z branży deweloperskiej. Mak Dom ma na koncie 126 inwestycji mieszkaniowych w 12 miastach w Polsce.

08/03/22

Barc dołącza do grona partnerów z nami

Warszawski deweloper z 30-letnim doświadczeniem podejmuje współpracę Z NAMI. Barc specjalizuje się w budowie i sprzedaży mieszkań w Warszawie i okolicy, w których zamieszkało już ponad 10tyś osób.

31/01/22

Z NAMI zyskuje kolejnego partnera

Z NAMI zyskuje kolejnego partnera, którym jest NicaDesign, firma zajmująca się profesjonalnym projektowaniem wnętrz.

07/01/22

Uruchamiamy program partnerski POLECAJ I ZARABIAJ

uruchamiamy program partnerski POLECAJ I ZARABIAJ. Program dedykowany jest do osób które mogą znać właścicieli nieruchomości na wynajem i działają w branży nieruchomości, finansowej, kredytowej, budowlanej, usługowej, architektów, projektantów wnętrz oraz wielu innych.

09/12/21

Do partnerów Z NAMI dołącza Duer

do partnerów Z NAMI dołącza DUER, platforma, na której można znaleźć profesjonalnych ślusarzy, stolarzy, malarzy, elektryków oraz innych zweryfikowanych fachowców.