Z NAMI Z NAMI

Aktualności i porady

FILTRUJ:
10/08/23

Rozmowa z The Square

W 5. odcinku Kawy na Kwadracie w @The Square, Artur Cąkała – Członek Zarządu Z NAMI porozmawiał z agentką nieruchomości Katarzyną Kajak na temat długoterminowego zarządzania najmem. https://www.facebook.com/reel/263128706467868

27/07/23

Matexi dołącza do grona partnerów Z NAMI

Matexi to dynamiczny zespół ekspertów dysponujący długoletnim doświadczeniem na warszawskim rynku. O lipca tego roku oficjalny partner Z NAMI.

13/06/23

Z NAMI ZYSKUJE KOLEJNEGO PARTNERA

Do grona Parterów Z NAMI dołącza The Square Estate – specjalista od sprzedaży i kupna nieruchomości. The Square Estate to renomowane biuro nieruchomości działające na rynku warszawskim.

11/04/23

Albero Invest zostaje partnerem biznesowym Z NAMI

Warszawski deweloper Albero Invest podejmuje współpracę Z NAMI. Albero Invest to prężnie rozwijająca się spółka deweloperska z sukcesami w realizacji wyjątkowo prestiżowych inwestycji w Warszawie i okolicy.

28/08/22

Z NAMI NAWIĄZUJE WSPÓŁPRACĘ Z LEGAL TREE

Legal Tree, firma świadcząca kompleksowe usługi prawne i prowadząca zlecenia windykacyjne dołącza do partnerów Z NAMI. 

01/07/22

Z NAMI WPROWADZA NOWY PRODUKT

Z Nami wprowadza nowy produkt, który gwarantuje właścicielowi mieszkania otrzymanie czynszu najmu podczas całego okresu trwania umowy.

07/05/22

Współpracę z nami rozpoczyna novo home staging

Z NAMI zyskuje kolejnego Partnera zajmującego się wykończeniem wnętrz. Firma NOVO Home Staging dzięki profesjonalnej stylistyce oraz aranżacji wnętrz pomaga naszym klientom szybko i skutecznie wynająć ich mieszkanie.

01/05/22

Z Nami zostaje oficjalnym Partnerem PZFD

Z NAMI zostaje Partnerem Warszawskiego Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich, poszerzając tym samym swoją działalność na rynku deweloperskim.

08/04/22

Z nami nawiązuje współpracę z firmą Dantex

Do grona Partnerów Z NAMI dołącza kolejny warszawski deweloper. Firma Dantex zajmuje się budową oraz sprzedażą nowoczesnych kompleksów mieszkaniowych i biurowych na terenie Warszawy.

20/03/22

Z nami podejmuje współpracę z grupą deweloperską Mak Dom

Z NAMI zyskuje kolejnego Partnera z branży deweloperskiej. Mak Dom ma na koncie 126 inwestycji mieszkaniowych w 12 miastach w Polsce.

Promocja dla wszystkich nowych klientów!