Z NAMI Z NAMI

Jak odświeżyć i unowocześnić wnętrze mieszkania na wynajem?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zdecydowaliśmy się na podjęcie  współpracy z firmą  PM CORP, która od wielu lat zajmuje się remontami mieszkań. PM CORP w ramach swojej działalności wykonuje prace , hydrauliczne, elektryczne oraz zajmuje się białym montażem. Zlecanie poszczególnych etapów przygotowania mieszkania pod wynajem kilku ekipom budowlanym wymaga sprawnej koordynacji jest czasochłonne i w rezultacie okazuje się bardziej kosztowne.. Wszyscy wiemy, że zgranie terminów oraz ich dotrzymywanie jest w branży budowlanej praktycznie niemożliwe, zajmuje dużo czasu i wymaga dużo cierpliwości. Decydując się na podjęcie współpracy Z NAMI, nie musisz tracić cennego czasu na koordynowanie robót budowlanych. My zrobimy wszystko za ciebie. Pamiętaj, że wyremontowane mieszkania wynajmują się łatwiej i uzyskują wyższe ceny najmu. Wyremontowanie mieszkania pod wynajem to doskonały sposób na zwiększenie jego wartości, estetyki oraz funkcjonalności.

Spis treści:

  1. Firma wykończeniowa Warszawa – Jak rozpoznać profesjonalistów?
  2. Biały montaż w Warszawie – Czym dokładnie jest i co obejmuje?
  3. Tapetowanie i malowanie ścian Warszawa – Czy warto się tym zajmować przed wynajęciem?
  4. Montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych – Na co zwrócić uwagę?

Firma wykończeniowa Warszawa – Jak rozpoznać profesjonalistów?

Warszawa jest jednym z wielu miast w Polsce, w których nie sposób narzekać na brak specjalistów z branży wykończeniowej. Niestety niektórzy wykonawcy zatrzymali się na etapie standardów znanych z okresu PRL. Współcześni profesjonaliści z branży budowalno-remontowej używają nowoczesnych technik budowlanych, nie stronią od nowoczesnych rozwiązań, używają zróżnicowanych materiałów oraz specjalistycznych elektronarzędzi. W praktyce pozwala to uniknąć wielu problemów związanych z niską trwałością i wytrzymałością niedopasowanych rozwiązań nie wspominając o estetyce. Warszawa jest miastem, w którym ceny usług budowlanych są bardzo często sztucznie zawyżane pomimo niemalże doskonałej dostępności wszelkiego rodzaju materiałów czy narzędzi.

Profesjonalna firma wykończeniowa nie powinna mieć trudności z oszacowaniem kosztów danego projektu oraz określeniem terminu realizacji. Ustalanie ceny usługi po ukończeniu prac na zasadzie „dogadamy się” to strategia wykorzystywana niezwykle często przez mniej uczciwych fachowców. W tego typu sytuacji klient od razu znajduje się na przegranej pozycji, ponieważ zgłaszanie jakichkolwiek zastrzeżeń co do jakości realizacji może przyczynić się tylko zawyżenia kosztów. Przed podjęciem współpracy warto poświęcić kilka minut na sprawdzenie opinii o danej firmie dostępnej w internecie oraz poprosić o referencje , które można zweryfikować.

Biały montaż w Warszawie – Czym dokładnie jest i co obejmuje?

Biały montaż w kontekście prac wykończeniowych dotyczy głównie prac związanych z instalacjami sanitarnymi. W praktyce odnosi się przede wszystkim do podłączania wanien, brodzików, umywalek, sedesów i innych elementów armatury łazienkowej. W kwestii takiej jak biały montaż w Warszawie lepiej zdać się na profesjonalistów specjalizujący h się w pracach hydraulicznych, ponieważ niechlujne wykonanie może okazać się bardzo kosztowne. Nie każdy hydraulik w Warszawie pochwalić się może równie bogatym doświadczeniem jak PM CORP. Nasi fachowcy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje w zakresie białego montażu w Warszawie.

Tapetowanie i malowanie ścian Warszawa – Czy warto się tym zajmować przed wynajęciem?

Malowanie albo tapetowanie ścian to jeden z najprostszych sposobów na szybkie i stosunkowo tanie zwiększenie atrakcyjności mieszkania przeznaczonego pod wynajem. Zalecamy wykonanie tej prostej czynności niezwłocznie po wyprowadzeniu się poprzednich najemców. Zwlekanie z tym do ostatniej chwili nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ większość potencjalnych lokatorów jest zainteresowana natychmiastową przeprowadzką a czas oczekiwania może ich zniechęcić do wynajęcia mieszkania. Świeżo pomalowane lub wytapetowane ściany to doskonały argument przy negocjowaniu wyższej stawki najmu ze wszystkimi osobami, które są zainteresowane wynajmem. Jeżeli chodzi o malowanie ścian Warszawa to miasto, w którym większość ludzi żyje w ciągłym biegu i oczekiwania co do standardu są największe. Żaden z perspektywicznych najemców nie będzie miał czasu ani ochoty zajmować się odświeżaniem mieszkania, które właśnie wynajął. Po prostu wybierze to mieszkanie, które jego zdaniem jest najbardziej estetyczne i gotowe do zamieszkania. Dlatego o wygląd mieszkania lepiej jest zadbać zawczasu, ponieważ perspektywa malowania lub tapetowania odstraszyć może wielu kandydatów do wynajęcia mieszkania.

Dowiedz się więcej – jakie meble wybrać do wynajmowanego mieszkania

Montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych – Na co zwrócić uwagę?

W przypadku mieszkań przeznaczonych na wynajem bardzo istotnym aspektem są drzwi wewnętrzne oraz zewnętrze. Pokoje zamykane na klucz gwarantują więcej prywatności i bezpieczeństwa, dzięki czemu wynajmem zainteresować się może większa liczba potencjalnych kandydatów. Montaż drzwi wewnętrznych z zamkiem w sypialniach i łazienkach to doskonały sposób na zwiększenie funkcjonalności mieszkań z nieprzechodnimi sypialniami.

Warto zwrócić też uwagę na drzwi zewnętrzne, które nie powinny być wykonane z materiałów nietrwałych takich jak dykta czy tania sklejka. Profesjonalne antywłamaniowe drzwi to doskonała inwestycja, która pozwoli uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji (np. włamania albo kradzieży). Bardzo istotny jest także dobrej jakości zamek, który już na pierwszy rzut oka zniechęci potencjalnych złodziei. Warto dowiedzieć się też czy przy wyrabianiu duplikatów kluczy trzeba okazać jakiekolwiek dokumenty, ponieważ jest to najskuteczniejszy sposób na ograniczenie nieautoryzowanych prób duplikowania. Dzięki tego rodzaju zabezpieczeniom nie trzeba martwić się wymianą kosztownego zamka, jeśli klucze po prostu się zgubią.